به همکاران خوش آمدید

خدمات ما

خدمات ما

ارائه ی بهترین راه حل ها برای کسب و کار شما

 در کنار شما هستیم برای انتخاب بهترین مسیر و مناسب ترین راهکار

در دنیای پر تلاطم کسب و کار امروز در اختیار داشتن مهارت و تجربه ی لازم جهت مدیریت صحیح کسب و کار بسیار حیاتی و مهم می باشد ، به این جهت که استخدام نیرو های کارآمد و با تجربه در حوزه های مختلف کسب و کار سازمان را متحمل هزینه های بسیاری می نماید و بهره وری مورد نیاز سازمان به قدر کافی محقق نخواهد شد در این صورت نیاز استفاده از شرکت های مشاوره در سازمان احساس می شود ، همراه شدن با مشاوران کارآمد و با تجربه نتایج بسیار مفیدی را برای سازمان به همراه خواهد داشت.

null

طراحی برنامه فروش حرفه ای

امروزه فروش حرفه­ای به عنوان یکی از پرقدرت­ترین ابزارهای بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرد.اجرای برنامه  فروش حرفه­ای باعث بالا رفتن راندمان واحد فروش شما می شود.

ادامه مطلب…

null

رفع چالش های منابع انسانی

پول و نیرو انسانی دو بال قدرتمند سازمان می باشند ، نیرو انسانی باید به عنوان یک سرمایه ی ارزشمند در سازمان ایفای نقش نماید.

ادامه مطلب…

null

طراحی برنامه بازاریابی

امروزه، بیش از هر زمان دیگری،کسب و کارها نیازمند یک برنامه هوشمند بازاریابی می باشند.برنامه ی بازاریابی به شما کمک می کند که به درستی در مسیر موفقیت گام بردارید.

ادامه مطلب…

تیم حرفه ای همکاران

جمعی از مشاوران تراز اول و مدیران ارشد و با تجربه

در دنیای پر تلاطم کسب و کار امروز در اختیار داشتن مهارت و تجربه ی لازم جهت مدیریت صحیح کسب و کار بسیار حیاتی و مهم می باشد ، به این جهت که استخدام نیرو های کارآمد و با تجربه در حوزه های مختلف کسب و کار سازمان را متحمل هزینه های بسیاری می نماید و بهره وری مورد نیاز سازمان به قدر کافی محقق مخواهد شد در این صورت نیاز استفاده از شرکت های مشاوره در سازمان احساس می شود ، همراه شدن با مشاوران کارآمد و با تجربه نتایج بسیار مفیدی را برای سازمان به همراه خواهد داشت.

من میخوام همین الان همکاری خود را با همکاران شروع کنم

در صورتی که به خدمات همکاران نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

آنچه همکاران برای شما انجام می دهد

خدمات همکاران در سه دسته زیر ارائه می شود

آموزش

 آموزش حوزه های مختلف کسب و کار با توجه به نیاز های سازمان شما آموزش مدیران ، آموزش پرسنل و نیرو های فروش

ادامه مطلب...

طراحی برنامه

طراحی برنامه بازاریابی ، برنامه دیجیتال مارکتینگ طرح کسب و کار ، برنامه منابع انسانی برنامه فروش

ادامه مطلب...

مشاوره

مشاوره در حوزه های گوناگون کسب و کار جهت تسهیل در تصمیم گیری استراتژی بازاریابی ، برندینگ ، فروش ، منابع انسانی ، ساختار سازمانی

ادامه مطلب...

خدمات پرطرفدارهمکاران

این خدمات با جدیدترین روش خدمات مشاوره مدیریت جهان ارائه می گردد

null

مشاوره تبلیغات – طراحی کمپین تبلیغاتی

ارائه ی بهترین راهکار های تبلیغاتی جهت جلوگیری از صرف هزینه های  بالا جهت راهکار های نا کار آمد و تبدیل هزینه های تبلیغاتی به سرمایه گذاری برای رشد فروش و برند

null

مشاوره منابع انسانی

منابع انسانی بدون شک یکی از مهمترین منابع در اختیار یک سازمان می باشد. با در اختیار داشتن برنامه ی صحیحی و کاربردی از این منابع سرمایه های ارزشمندی برای سازمان ساخت.

null

مشاوره فروش – آموزش فروش حرفه ای

مشاوره و برنامه ریزی  شیوه های فروش و آموزش تکنیک ها و تاکتیک های فروش حرفه ای برای مدیریت حرفه ای تیم های فروش جهت بالا بردن راندمان واحد فروش سازمان

null

طرح کسب و کار

این ابزار موجب ایجاد شفافیت در مسیر و منابع لازم جهت طی مسیر موفقیت و به بیان چشم­انداز و آینده­ی کسب و کار پرداخته و با نشان دادن پتانسیل­های تولید پول توسط کسب و کار باعث جذب سرمایه یا شریک مناسب می شود.

null

مشاوره برندینگ

دغدغه ی امروز کسب و کار ها پایین بودن فروش با وجود کیفیت بالای کالا نسبت به رقبا  می باشد. با برنامه ریزی درست در راستا ی رشد و ارتقاء برند  می توان گام برداشت .

null

مشاوره بازاریابی – طراحی برنامه بازاریابی

دغدغه ی بسیاری از کسب و کار ها سردرگمی در مورد چگونگی رسیدن به فروش ایده آل و حسن شهرت در بازار می باشد . ترسیم این مسیر را بر عهده ی ما بگذارید و رشد کسب و کار خود را شاهد باشید.